#Superkoderzy i projektanci 3D w naszej szkole!

Z radością pragniemy ogłosić, że nasza szkoła została oficjalnie zakwalifikowana do prestiżowego programu Fundacji Orange pod nazwą #Superkoderzy! To ogromne osiągnięcie, które zawdzięczamy niesamowitemu filmowi stworzonemu przez utalentowanych uczniów z klasy 5A (obecnie 6A).
Jeśli śledziliście naszą wcześniejszą zapowiedź w ramach Laboratoriów Przyszłości, to pewnie pamiętacie, że zapowiedzieliśmy opublikowanie tego filmu. Oto on! :

Chciało by się dalej go oglądać, ale niestety jest tak krótki, gdyż taki był wymóg konkursu… 🙁

Dzięki temu sukcesowi, nasza szkoła otrzymała hojny grant od Fundacji Orange, a przy dodatkowym  wsparciu finansowym od Pani Dyrektor zakupiliśmy nowoczesną i profesjonalną drukarkę 3D – Prusa MK3S+. To niezwykłe narzędzie umożliwi naszym uczniom jeszcze bardziej kreatywne eksplorowanie świata 3D, a także szybsze tworzenie swoich prototypów i projektów. Jesteśmy pełni entuzjazmu, widząc, jak technologia staje się integralną częścią edukacji w naszej szkole.

Nasi utalentowani uczniowie klas 3 pod okiem Pani Anny Majchrowskiej już rozpoczęli zajęcia z programu, realizując ścieżkę „3wymiary matematyki” i korzystając z nowego sprzętu. Dzięki niemu, ich doświadczenia edukacyjne stają się jeszcze bardziej fascynujące, a kreatywność rośnie wraz z każdym wykonanym projektem. Wkrótce relacje z ich zajęć.

Uczniowie klas starszych uczestniczący w zajęciach kreatywnych z informatyki, szykują kolejną niespodziankę! Już wkrótce zaskoczą nas swoimi niezwykłymi projektami ozdób świątecznych. Będą one dostępne do zakupu na kiermaszu świątecznym, który zorganizujemy w szkole. To doskonała okazja, aby wesprzeć naszych uczniów i zdobyć unikalne ozdoby na nadchodzące święta.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom, rodzicom i partnerom szkoły za wsparcie w osiągnięciu tego sukcesu. Razem tworzymy niezwykłą społeczność edukacyjną, gotową na nowe wyzwania i inspirujące projekty!

Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszych #Superkoderów i kolejne innowacyjne projekty, jakie przyniesie przyszłość!

Koordynator projektu
Bartłomiej Biedroń

#Superkoderzy, #FilmSzkolny, #KreatywnośćIKodowanie, #LaboratoriaPrzyszłości, #EdukacjaTechnologiczna, #GreenScreenMagic, #LEGOAnimation, #ProgramowanieDlaDzieci, #InnowacyjnaNauka, #PrzyszłośćEdukacji, #TechKids, #ScratchProgramming, #PivotAnimation, #PowerPointCreativity, #SuperCoderAdventure, #TechLab2023, #InnowacjeEdukacyjne, #DigitalLearning, #ZdolniUczniowie, #TechnologiaWszystkichKształtów, #KodowanieDlaMłodychMózgów, #KreatywneLaboratoria, #SuperkoderzyFundacjaOrange, #PrzyszłośćJestTeraz

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content