Europejska Odznaka Jakości

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości za wspaniałą pracę w projekach eTwinning. Oznacza to, że praca naszych nauczycieli i uczniów została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom . Współpraca europejska w ramach programu eTwinning w naszej szkole rozwija się wzorowo. Świądczy o tym otrzymany w roku 2023 certyfikat Narodowej Odznaki Jakości ( National Quality Label). Realizacja projektów oceniana jest bardzo wysoko przez Narodowe Agencje. Dowodem jest otrzymana w roku 2024 prestiżowa Europejska Odznaka Jakości ( European Quality Label) za zrealizowane projekty „A Friend is a Treasure” i „Learn English with eTwinning School” w roku szkolnym 2022-2023. To potwierdzenie tego, że praca projektowa naszych uczniów jest na najwyższym europejskim poziomie. Wyróżnione przedsięwzięcie realizowane było w klasach trzecich przy współudziale partnerów z Europy. Projekt umożliwił małym dzieciom, które rozpoczynają naukę języka angielskiego, poznanie nowych przyjaciół w Europie i nawiązywanie z nimi interakcji poprzez komunikację w języku angielskim, przełamanie bariery językowej oraz sprzyjał aktywnym i znaczącym doświadczeniom edukacyjnym, integrując treści programowe. Rozwijał współpracę wśród naszych młodych uczniów przy użyciu narzędzi cyfrowych. Projekt został doceniony nie tylko w Polsce, ale i w Portugalii, Grecji, Turcji, Włoszech, Ruminii oraz Hiszpanii. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość szkolnych projektów na poziomie europejskim! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy również do zakładki PROJEKTY -> ETWINNING. Można znaleźć tam relacje ze zrealizowanych i bieżących

 

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content