Promocja zdrowego stylu życia w przedszkolu i szkole promującej zdrowie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 13.06.2024r. na uroczystej Konferencji “Promocja zdrowego stylu życia w przedszkolu i szkole promującej zdrowie” Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 8 otrzymał Wojewódzki Certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie”. Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim, gdzie zgromadzili się przedstawiciele różnych placówek oświatowych oraz instytucji promujących zdrowy tryb życia. Dzięki staraniom dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców otrzymaliśmy ten tytuł, który jest symbolem naszych wieloletnich działań w zakresie promocji zdrowia wśród młodych ludzi. Jesteśmy dumni z uzyskania tego certyfikatu i zobowiązujemy się do dalszego rozwijania i propagowania idei zdrowego trybu życia w naszej szkole. To osiągnięcie motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania i podejmowania kolejnych inicjatyw mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia naszych uczniów.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content