POLA NADZIEI – DZIĘKUJEMY

Są wśród nas ludzie – wrażliwi, wyjątkowi …

Są wśród nas Skrzaty – bardzo dzielne, choć malutkie …

 

Niedziela 14 kwietnia 2024 roku, to wyjątkowa niedziela – Święto Nadziei, które w tym roku stało się również naszym udziałem! W tym dniu wolontariusze z całej Polski, prowadzili kwesty na rzecz hospicjum. My również!

Pod kościołem pw. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie, uczniowie klas 6a, 6b i 7a swoją obecnością i wielkim sercem wsparli akcję na rzecz Dzieci z Podkarpackiego Hospicjum.

Ogromnie Wam dziękujemy !!!

Tym Wszystkim, którzy byli z nami wczoraj i Tym, którzy byli z nami na różnych etapach tej akcji. Niech żółty żonkil – symbol wiosny i nadziei, pozostanie z nami na długo… niech będzie z nami na co dzień… bo w takie dni wszystko wydaje się możliwe …

   

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content