Laboratoria Przyszłości – Styczeń, Luty 2023

Podczas lekcji plastyki uczniowie kl. 6 mieli okazję samodzielnie stworzyć animacje poklatkowe. Pomógł im w tym zadaniu aparat fotograficzny uzyskany dzięki programowi laboratoria przyszłości, którym m. in. nasi młodzi twórcy wykonali serię zdjęć, klatek potrzebną do zanimowania obrazu. Zdjęcia wyświetlane w sekwencji ,kolejno jedno po drugim, stworzyły ciekawe historie. Efekt ich pracy można obejrzeć poniżej:

W styczniu i lutym uczniowie pracowali nad rozwiązaniem kolejnych zagadek w grze Turing Tumble. Poziom trudności ciągle wzrasta, ale wszyscy świetnie radzą sobie z zadaniami pracując w grupach. W przypadku trudności grupy chętnie wymieniają się spostrzeżeniami, ale można dostrzec również rywalizację w tym, która drużyna pierwsza ukończy rozwiązywanie wszystkich problemów. Przed nami jeszcze sporo pracy.

#Laboratoria Przyszłości, #Laboratoria Przyszlosci

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content