Laboratoria Przyszłości – Grudzień 2022

Zabawa Andrzejkowa

Podczas zabawy andrzejkowej uczniowie klasy 5a samodzielnie obsługiwali sprzęt nagłośnieniowy. Nauczyli się podłączać wszystkie niezbędne przewody, a także kontrolować pracę sprzętu podczas odtwarzania muzyki.

Turing Tumble – zagadki logiczne

W grudniu wnętrza komputerów za sprawą gry Turing Tumble poznała klasa 4b, która również z entuzjazmem rozwiązywała zagadki pracując w grupach. Ciąg dalszy przed nami, a co za tym idzie dobra zabawa i nauka jednocześnie. Zobaczcie film – jak to działa!

Druk 3D. Zima i ozdoby świąteczne

Na zajęciach kreatywnych kontynuowaliśmy wydruk breloczków z klasą 5B. Wyszły pięknie! Uczniowie zadowoleni z entuzjazmem przystąpili do projektowania nowych przedmiotów 3D. Tym razem będą to ozdoby świąteczne i zimowe obiekty 🙂

Autorzy: Anna Majchrowska, Łukasz Kobiałka, Bartłomiej Biedroń

#Laboratoria Przyszłości, #Laboratoria Przyszlosci

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content